Атестація педпрацівників

 


Результати атестації педагогічних працівників у 2018-2019 н.р.

Відповідно до рішення атестаційної комісії закладу від 26.03.2019 року протокол № 3 (наказ по закладу від 28.03.2019 р. № 29-зп):

1.     Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

1.1.         учителю англійської мови Паламарчук Олені Артурівні;

1.2.         учителю фізичної культури Яковенку Андрію Петровичу;

1.3.         учителю трудового навчання Мазур Раїсі Анатоліївні;

1.4.         вихователю групи продовженого дня Гончаровій Марії Анатоліївні;

1.5.         практичному психологу Яковенку Андрію Петровичу.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» учителю фізики Благуну Андрію Михайловичу.


  Склад атестаційної комісії на 2019-2020 н.р.:

Голова атестаційної комісії – директор закладу Комарчук Г. М.

Заступник голови атестаційної комісії -  заступник директора з навчально-виховної роботи Грустілін О.О.

Секретар атестаційної комісії – вчитель початкових класів Лупуляк Н.О.

Члени атестаційної комісії:

Київська Т.П., заступник директора з навчально-виховної роботи;

Потьомко О.А., заступник директора з виховної роботи;

Мельник О.К., вчитель української мови і літератури;

Падюк С.В., вчитель початкових класів;

Шаганенко А.В., голова профспілкового комітету закладу (за згодою);


План-графік роботи атестаційної комісії

у 2019-2020 навчальному році

з/н

Зміст роботи

Термін

Відповідальний

1.

Оформлення стенду з питань атестації педагогічних працівників.

До 28.10.19 р.

Грустілін О.О.

2.

Опрацювання законодавчої, правової та нормативної документації з питань атестації педагогічних працівників.

До 20.10.19 р.

Члени

атестаційної комісії

3.

Проведення засідання атестаційної комісії з питання:  

   Затвердження списків учителів, які проходитимуть чергову атестацію в 2019-2020 поточному році.

До 19.10.19 р.

Комарчук Г.М., члени комісії

4.

Закріплення членів атестаційної комісії за вчителями, які атестуються, для надання консультативної допомоги у підготовці й проведенні атестації педагогів

До 31.10.19 р.

Комарчук Г.М.

5.

Відвідування освітніх заходів у ході вивчення системи і досвіду роботи педагогів, що атестуються (згідно з планами індивідуальної підготовки педагогічного працівника до атестації).

До 15.03.20 р.

Члени

атестаційної комісії

6.

Проведення адміністративних контрольних робіт з предметів, які викладають учителі, що атестуються у 2019-2020 н.р.

І семестр 2019-2020 н.р.

Грустілін О.О., вчителі, які атестуються

7.

Оцінювання системи роботи вчителя, що атестується, педагогічним колективом, учнями, батьками.

Лютий 2020 р.

Ємсенко С.В.

8.

Засідання атестаційної комісії з розгляду питань

         Про розгляд експертних оцінок вивчення системи й досвіду роботи педагогічних працівників, які атестуються в 2019-2020 навчальному році.

        Творчі звіти педагогів.

До 28.03.20 р.

Комарчук Г.М., члени комісії

9.

Засідання атестаційної комісії з розгляду питань

        Про розгляд експертних оцінок вивчення системи й досвіду роботи педагогічних працівників, які атестуються в 2019-2020 навчальному році.

            Про підсумки атестації педагогічних працівників.

До 01.04.20р.

Комарчук Г.М., члени комісії

10.

Остаточне оформлення атестаційних листів за підсумками засідання атестаційної комісії.

До 03.04.2020р.

Лупуляк Н.О.

11.

Підготовка звітної та статистичної документації за підсумками 2019-2020н.р.

До 03.04.2020.

Грустілін О.О.


Список педагогічних працівників,

які атестуються у 2019-2020 н.р. 

№ з/п

ПІП повністю

Освіта

Спеціальність за дипломом

Посада

Рік і результати попередньої атестації

1

Ляшко Ніна Іванівна

Вища

Українська мова і література

вчитель української мови і літератури

2015 р.

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне звання «старший учитель»

2

Вітюк Ігор Миколайович

Вища

Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика

Вчитель інформатики

2015 р.

Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

3

Грустіліна Юлія Василівна

Вища

Педагогіка і методика середньої освіти. Географія

Вчитель біології

-

4

Лупуляк Неля Олексіївна

Вища

Педагогіка і методика початкового навчання

Вчитель початкових класів

2015 р.

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»

5

Фельчин Лариса Василівна

Вища

Педагогіка і методика середньої освіти. Історія

Вихователь по супроводу

-

6

Баліцька Ольга Миколаївна

Вища

Педагогіка і методика середньої освіти. Математика

Вчитель математики

-

 


Типове Положення про атестацію педагогічних працівників