Про ліцей

 

 

 

Навчально-виховний заклад: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» розпочав свою історію в новому приміщенні на 640 місць як Стрижавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з 1974 року. У 1986 році добудовано новий корпус на 240 місць. У 2005 році школа отримала статус закладу нового типу: НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка».

В даний час в школі навчається 666 учнів. Навчально-виховний процес забезпечують 52 педагогічних працівників, в тому числі практичний психолог, соціальний педагог, бібліотекар, педагог-організатор, вихователь групи продовженого дня. Серед них:  

Вища освіта – 51

Вища кваліфікаційна категорія – 21

І кваліфікаційна категорія – 10

ІІ кваліфікаційна категорія – 6

Спеціаліст – 14

Звання:   «Старший вчитель» - 11

                 «Вчитель-методист» - 4

Мають державні нагороди: «Відмінник освіти України» - 1

В загальноосвітньому навчальному закладі функціонує 4 гуртки, 11 клубів за інтересами, 3 спортивних секції, учнівське лісництво, проводяться заняття факультативів та спецкурсів за природничо-математичним профілем закладу.

В закладі діє учнівське врядування у формі Учнівського Парламенту, Президента школи, Міністерств за напрямами навчально-виховного процесу. Організовано роботу волонтерської служби, служби розв’язання конфліктів, служби шкільного учнівського омбудсмена. Виховна робота в закладі організована за проектною технологією, зокрема, реалізуються довготривалі масштабні проекти:

 соціальний екологічний проект «Збережемо природу та підтримаємо рідну школу»

 національно-патріотичний проект «Погляд в минуле – заради майбутнього»

 Керівництво школою забезпечує директор – Комарчук Галина Михайлівна, заступники з навчально-виховної роботи Грустілін Олександр Олегович та Київська Тетяна Петрівна, заступник з виховної роботи Потьомко Олена Анатоліївна.

У початковій школі рахується 284 дітей у дванадцяти класах: у 1-А,Б,В класах – 87, у 2-А,Б,В – 65, у 3-А,Б,В – 58, у 4-А,Б,В, – 74.  Середня наповнюваність класів – 24 учні.

Починаючи з 5 класу, учні зараховуються до ліцейних класів відповідно до специфіки закладу (загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей). Всі діти, що закінчили 4 клас, успішно витримують конкурсний відбір до 5 ліцейного класу (передбачено чинними документами: Положення, Статут), тому на паралелі витримується кількість дітей, яка дає право на поділ. Станом на 1 вересня 2018 року мережа класів становила:

                   5 – А – 22, 5 – Б – 28, 5 - В - 29, разом – 79

                   6 – А – 17, 6 – Б – 30, 6 - В - 24, разом – 71

                   7 – А -  23, 7 – Б – 18, 7 - В - 28, разом - 69

                   8 – А – 28, 8 – Б – 21, 8 - В - 15, разом – 64

                   9 – А – 18, 9 – Б – 30, разом - 48

Середня наповнюваність 5 – 9 класів становить  26  учнів.

До 10 профільного класу на початку року було прийнято 24 учнів за напрямами навчання відповідно до специфіки профільності старшої школи ліцею: природничо-математичний (фізико-математичний та біолого-хімічний профілі), суспільно-гуманітарний (економічний профіль). Учнів випускного 11-го класу є 29 за профілями: української філології, економічного та універсального профілю. Середня наповнюваність 10 – 11 класів складає 17 учнів.

Середня наповнюваність класів в цілому  по школі становить 24 учні в класі.

Матеріально-технічна база школи.

Територія школи – 1,9 га

Навчальних кабінетів – 31 (серед них: математики, хімії, фізики, географії, біології, економіки, основ здоров’я та екології, української мови, української літератури, зарубіжної літератури, англійської мови (2), інформатики (2), лінгафонний кабінет, трудового навчання (2), початкових класів (12), історії та правознавства, Захисту Вітчизни, літературного краєзнавства, українознавства, мистецтва), ігрова кімната групи продовженого дня, спортивна зала, гімнастична кімната (мала спортивна зала для учнів початкової школи). В 2005 році створено музей освіти смт Стрижавка.

 В школі працює бібліотека з читальним залом на 16 місць, обладнано 3 комп’ютерних робочих місця з вільним доступом до Інтернету. Бібліотечний фонд складає 11494 підручників, 7898 примірників художньої та галузевої літератури, 1495 найменувань методичної літератури та 323 довідкових джерел.

Харчування учнів забезпечує їдальня на 100 місць. В закладі організовано безоплатне харчування для учнів пільгових категорій, початкової школи та надаються платні послуги з організації харчування для учнів 5-11-х класів за рахунок батьків. 

Школа технічно забезпечена 2 мультимедійними інтерактивними дошками, 6 мультимедійними проекторами, ноутбуком. В усіх навчальних кабінетах в навчально-виховному процесі використовуються телевізори.

Облаштовано 8 внутрішніх вбиралень. Медичне обслуговування учнів та персоналу забезпечує медична сестра та функціонує медичний кабінет.