Новини

Головна » Новини   

Виховна година

         20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. Говорити на цю тему складно, проте необхідно.        У нашому закладі в 10-А класі (класний керівник Гуменюк Катерина Сергіївна), була проведена виховна година «Ангели Майдану» присвячена пам’яті загиблих у ті трагічні дні.

Провели короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні, читали вірші, які були присвячені Героям Небесної Сотні та вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів у супроводі «Пливе кача».

Учні розповіли про своїх батьків, які знаходяться в зоні АТО на даний час.

Переглянули та обговорили відеоролики «Революція Гідності», «Небесна Сотня», «Небесну Сотню, Господи, спаси», «Мамо, не плач».

Метою виховної години було формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни; вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Небесна сотня – герої незборені,

Найкращі, найвідважніші сини,

Яскравим сяйвом в небі засвітились,

Щоб інші мріяли, любили і жили…02.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад