Новини

Головна » Новини   

Міжнародне жіноче свято

        07 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

         Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють усе, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

        Учні школи та чоловіча половина вчительського колективу порадували чудовим концертом, своїм співом, віршами та жартівливими сценками. Це було цікавим і ніжним подарунком. Учителів зачарувала мрійлива атмосфера, яку створили ведучі, вони вітали все жіноцтво. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

        Тож умійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом, любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!20.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад