Новини

Головна » Новини   

Свято зустрічі птахів

        Ось і дочекались ми ніжних обіймів ласкавого сонечка, п’янких пахощів оживаючої природи, радісного щебетання птахів. Саме їх, дзвінких провісників весни, вітали 4 квітня учні 3-В класу (класний керівник Поливана К.С.) нашого закладу на святі «Птахів зустрічаємо в рідному краї». Розпочалося свято розповіддю про птахів, звучали вірші, пісні, була розіграна сценка про приліт шпаків до своїх будиночків.

На захід було запрошено лісничого Михайлівського лісництва Орлика Василя Григоровича, який вручив грошовий сертифікат на розвиток шкільного учнівського лісництва.

На перервах був проведений квест «Птахи рідного краю» для учнів 5-х класів, де вони мали можливість проявити свої знання, уміння та навички з природознавства.

У шкільному холі розгорнута виставка пташиних будиночків. Школярі працювали над їх створенням і на уроках трудового навчання, і вдома з батьками. Кожна хатинка була особливою, важко навіть визначити кращу. Тепер будиночки прикрашатимуть дерева біля школи, чекаючи з нетерпінням на своїх крилатих господарів.

За уявленнями наших предків, пташки – вісники радості, їх завжди цінували й оберігали. Тому свято зустрічі птахів має велике виховне й екологічне значення. Шпаківня, зроблена власноруч, крихти в годівничці і є проявами поваги до природи, любові до рідної землі. Зустріч птахів була дійсно святковою. Сподіваємося, що завдяки щирим дитячим турботам птахів у нашому краї буде все більше і більше.

 10.04.2018 | Aдмін

Вернутись назад