Новини

Головна » Новини   

"Шкільний олімп-2018"

        17 травня у Стрижавській школі-ліцей відбулося традиційне свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників «Шкільний олімп – 2018».

         На свято завітали голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, депутати Вінницької районної ради Микола Шамалюк та Людмила Мазай, директор ПП «Батьківщина», голова піклувальної ради школи, депутат селищної ради Валерій Беспалько, педагоги, учні ліцею та батьки.

        Свято «Шкільний олімп» є традиційним уже 12 років поспіль. Кожного року педагогічний, учнівський та батьківський колектив потужно працюють над творчими звершеннями. Щороку в ліцеї вшановують переможців всеукраїнських, обласних, районних, шкільних олімпіад та конкурсів, відзначають за досягнення у спорті та мистецтві, а також тих учителів, які взяли на свої плечі нелегкий обов’язок плекати обдарованість. Сьогодні ліцей разом із Агрономічненською школою тримає першість у районному етапі олімпіад.

       Урочисту церемонію розпочали із нагородження переможців в номінаціях: «Інтелектуальна еліта», «Обдарованість і творчість», «Кращий науковець», «Найрозумніший учень ліцею», «Спортивна гордість», «Зірки мистецтва», «Голос сцени», «Генератор ідей» та «Повір у себе». На святі відзначили вчителів, які підготували переможців та призерів учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук, а також призерів різноманітних творчих змагань і конкурсів в наступних номінаціях: «Талант і майстерність», «Професіоналізм та новаторство», «Мій найкращий урок», «Творча знахідка».

        На адресу обдарованих і талановитих учнів та їх наставників звучали слова вдячності та привітань.

        Голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко відзначив: «Ви є гордістю нашого району, його елітою, майбутнім. Протягом року в результаті копіткої системної праці ви отримали високі здобутки, досягли вершин в навчанні, спорі, культурі, творчості, отримали нові знання, досвід. Ви маєте чималі досягнення завдяки вашій наполегливості та старанню. Я маю велику надію на те, що ви досягнете ще більших висот. Безмежна вдячність педагогам, які зуміли запалити в дитячих серцях бажання до знань та вміння постійно удосконалюватись».

        Директор школи Галина Комарчук вручила  нагороди у номінації «Меценати року» керівникам району Михайлу Демченку, Сергію Сітарському, селищному голові Таїсії Короленко, депутатам райради Миколі Шамалюку та Людмилі Мазай, директора ПП «Батьківщина» Валерію Беспальку. Подякувала їм за співпрацю та підтримку.

        В свою чергу, Таїсія Короленко вручила подяку директору школи-ліцей Галині Комарчук за значний вклад в розвиток освіти селища, осучаснення матеріальної-технічної бази закладу, плідну і добросовісну працю на освітянській ниві, вірність педагогічному покликанню.

        Школа – це світла країна знань і мудрості. Саме тут перед дітьми відкриваються  зоряні небосхили. Завітали на свято і маленькі першокласники, майбутні переможці, аби привітати ерудитів з рідної школи. Натхненна та наполеглива праця переможців і їх наставників була відзначена нагородами. Отож, на «Шкільному олімпі -2018» засяяло барвисте сузір’я юних талантів.

За матеріалами Вінницької районної державної адміністрації

 28.05.2018 | Aдмін

Вернутись назад