Новини

Головна » Новини   

Останній дзвінок

        Цьогорічне свято завершення навчального року стало особливим для учнів навчально-виховного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка»:

  на урочисту лінійку до школярів завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко та селищний голова Таїсія Короленко.

        Вітаючи учнів зі святом, керівник Вінниччини підкреслив, що для одинадцятикласників це особливо урочистий день, який назавжди у пам’яті. Відтак побажав їм бути успішними, пам’ятати рідну школу, любити свій край і рухатися тільки вперед.

         Звернувся Валерій Коровій і до педагогів закладу. «Наступного року ми починаємо впроваджувати перший етап освітньої реформи в школі. І розпочнеться цей процес з перших класів. В цій частині Стрижавська школа-ліцей має особливе значення, тому що це одна з 4 шкіл області, які йдуть за окремою програмою. На ваших успіхах вчаться сьогодні багато дітей, і, я переконаний в тому, що в нас все вдасться, - зазначив голова облдержадміністрації. – Ми, як і обіцяли, зробили ремонт дороги у Стрижавці і маємо досить амбітні плани для реалізації проекту безпосередньо в школі: цього року почнемо будувати тут великий актовий зал, а вже наступними етапами будуть спортивна зала і утеплення школи».

        Наостанок керівник області побажав школярам гарного відпочинку та веселих канікул, а випускникам – успішно скласти ЗНО та знайти своє покликання в житті.

З матеріалів Вінницької обласної державної адміністраці

 29.05.2018 | Aдмін

Вернутись назад