Новини

Головна » Новини   

"Знов вересень ступає на поріг"

        Першовересневе свято для учнів НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» стало особливим: на урочисту лінійку з нагоди початку нового навчального року до  місцевих школярів завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти Світлана Томусяк, депутат  обласної ради від БПП Василь Ліцький та селищний голова Таїсія Короленко.         «У нас сьогодні дуже велике свято – свято знань, добра, свято, яке усіх об’єднує. Першокласники цю подію і цей день запам’ятають назавжди», - зазначив у вітальному слові голова обласної державної адміністрації  Валерій Коровій.

        Михайло Демченко привітав усіх з новим навчальним роком та Днем знань.

        З вітальним словом до присутніх також звернулися депутат  обласної ради від БПП Василь Ліцький, Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко та директор школи-ліцей Галина Комарчук.

        Із нагоди свята голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручив директору закладу подарунковий сертифікат на обладнання кабінету математики.

        Після завершення урочистої лінійки запрошені гості завітали  на урок до першокласників «Нової української школи», яких у поточному році у школі-ліцеї 67.

        Тож успіхів вам у навчанні, цікавої подорожі Країною Знань.

 

 

 11.09.2018 | Aдмін

Вернутись назад