Новини

Головна » Новини   

Святкували Новий рік

        Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

         Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Усі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового року, так його і проведеш.

        Не обминув радісний святковий настрій і НВЗ: «ЗОШ І – ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка». Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Усі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, звичайно ж, веселим хороводом. Чекали й дочекались!
        Напередодні канікул у школі відбулися новорічні свята для учнів початкової школи, учнів 5-7 класів та учнів 8-11 класів. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!

З Новим роком!

 

 09.01.2019 | Aдмін

Вернутись назад