Новини

Головна » Новини   

Музичний батл

       16 квітня пройшов музичний батл «Хто зверху». Запекла боротьба між учнями та вчителями була поділена на  5 раундів, завдання були досить складними та водночас веселими і цікавими. За перемоги в конкурсах і правильні відповіді команди отримували бали, які підсумовувало справедливе й оперативне журі.       У першому раунді учасникам запропонували послухати мелодії і відгадати назви пісень.

       Другий конкурс полягав у тому, що за 60 секунд учасник мав пояснити своїй команді назву пісні за допомогою жестів. Учням так і не вдалося вгадати назву «Зацепила» Артура Пірожкова, а от учителі за кілька секунд вгадали композицію Ольги Полякової «Шлепки».

       Наступним етапом шоу стала гра «Хто я?». Представники від команд повинні були розпізнати співака, розташованого за їх спинами.

       Цей раунд цікавий тим, що кожна з команд має взяти якусь пісню,  перефразувати її по-своєму й заспівати. На це дається 4 хвилини.

       У п’ятому раунді змагалися капітани команд їм потрібно було відповідати на питання, у яких є два варіанти: «жінка чи чоловік».

       Протягом гри глядацька аудиторія активно вболівала за команди.

       Найочікуванішим моментом музично-розважального шоу стало оголошення підсумків гри. За результатами команда вчителів перемогла й отримала солодкі призи.

 03.05.2019 | Aдмін

Вернутись назад