Новини

Головна » Новини   

Останній дзвінок

        Сьогодні останній шкільний дзвінок навчального 2018-2019 року пролунав для учнів навчально-виховного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» Вінницького району.

 

         Прибули на свято, щоб привітати випускників, педагогічний колектив, батьків, а також всю учнівську спільноту закладу, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти Вінницької РДА Світлана Томусяк, селищний голова Таїсія Короленко.

        Даний навчальний заклад відвідують 645 дітей.  Цьогоріч школа випустила два одинадцятих класи, де навчались 41 учень. Дев’ять з них претендують на нагородження медалями: 6 – «золотих» і 3 – «срібних». Також 47 учнів закінчили 9 класів, четверо з них  претендують на нагородженням Свідоцтвами з відзнаками.

        Звертаючись  до випускників закладу, Валерій Коровій зазначив: «Ви відкриваєте нову, цікаву, змістовну, креативну  сторінку вашого самостійного життя. Ви будете пізнавати всі переваги і складнощі сучасного життя як в соціальному, так і політичному  плані. Але головним є те, що ви повинні любити рідний край, школу, пам’ятати друзівЗнайте, що лише праця,  натхнення,  прагнення творити добро, рухатись вперед буде долати всі перепони. Тому бажаю успішного старту у ваше нове життя. Вступайте до вишів, завжди навчайтеся і ніколи не зупиняйтесь на досягнутому».

        Слова вдячності Валерій Коровій висловив і педагогічному колективу за те, що Стрижавська школа-ліцей крок за кроком перетворюється на сучасний навчальний центр. «З кожним роком збільшується кількість дітей, які є учасниками та переможцями  як районних,  обласних, так і всеукраїнських олімпіад. Передати дитині знання і отримати такі високі результати – це велика праця. Ми, як представники влади, робимо все можливе, щоб даний заклад розвивався. Це найкраща школа у Вінницькому районі і одна з найкращих в області. Минулого  року було досить непросто розпочати будівництво актової зали, але завдяки сприянню Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана ми розпочали цю роботу. І минулого тижня ми отримали кінцеве рішення Уряду про те, що у цьому році буде виділено 16 млн грн. з держбюджету на завершення першого етапу реконструкції школи. Разом з тим, дуже важливо давати якісні знання.  Саме тому вручаю сертифікат на отримання навчального кабінету природничо-математичного циклу на суму 330 тис. грн», - зауважив Валерій Коровій. Також очільник області повідомив, що школа отримає  1 млн грн на придбання, на умовах співфінансування, ще одного шкільного автобуса.

Щирі слова вітання висловив Михайло Демченко. Керівник району привітав випускників, побажав гарної долі та легкого життєвого шляху. Подякував вчителям та батькам за навчання та виховання підростаючого покоління. А також подякував Уряду, голові ОДА Валерію Коровію за розуміння та підтримку життєво важливих проектів, спрямованих на розвиток району.

        У свою чергу, директор школи Галина Комарчук зауважила, що кожного року свято останнього дзвоника є особливим і неповторним. Керівник закладу відзначила високі результати учнів протягом навчального року в олімпійському русі. «Цьогоріч учні школи здобули рекордну кількість перемог у всеукраїнських олімпіадах -  27, що дало можливість вже другий рік поспіль зайняти перше місце в районі. Гідно представили себе і на олімпіадах обласного рівня та у всеукраїнських конкурсах. Звичайно, такі високі результати учнів є плодами кропіткої і високопрофесійної роботи вчителів школи», - зазначила Галина Кочмарук. Також щирі слова вдячності за підтримку та розуміння вона висловила керівництву області та району.

        З нагоди свята останнього дзвоника на шкільному подвір’ї лунали пісні, присвячені батькам та вчителям у виконанні вихованців школи. У ритмічному вальсі закружляли випускники зі своїми батьками. На завершення свята пролунав останній шкільний дзвінок навчального 2018-2019 року і випускники під бурхливі оплески присутніх, разом з батьками пройшли між вишитими рушниками, повз символічну веселку у нове доросле життя.

 

З матеріалів Вінницької обласної державної адміністрації

 03.06.2019 | Aдмін

Вернутись назад