Новини

Головна » Новини   

День самоврядування в школі-ліцей

       На один день у закладі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 5-10-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що одинадцятикласники говорили на педагогічній раді після уроків.         Учні ділилися враженнями, запитували один одного, розповідали про важкі й веселі моменти під час уроків. Вони, ніби справжні вчителі радилися і робили висновки.

На завершення Дня самоврядування відбулося свято для вчителів. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні 11 класу підготували номери й привітання. Також не відставали учні 9-х класів на чолі з музичним керівником Чорноус М.В., які піснями поздоровили вчителів. Школярі 3-А класу (класний керівник Шевченко М.В.) вітали педагогічний колектив запальними танцями.

Краще, про День самоврядування не розповість ніхто, крім учнів 11-х класів. Кожен мав можливість побачити й подумати про те, якою є професія вчителя. Ось що найбільше запам’яталося старшокласникам-учителям про цей день:

         «Скажу одне : бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Особливо, коли ти отримуєш віддачу від своїх учнів. Тож дякуємо вам, учителі!».

 11.10.2019 | Aдмін

Вернутись назад