Новини

Головна » Новини   

Захід "Я, родина, Україна"

         Родина до родини – народ. Ми з вами всі - український народ, який складається з родин малих і великих, дружних і працьовитих. Як могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша країна збагачується маленькими родинами. То нехай же річка буде повноводною, а родина ваша українська – красивою, дружною і щасливою.       Кожна людина з теплотою згадує свій дім. Це її маленька батьківщина. Коли скласти маленькі батьківщини кожного з нас, вийде наша велика Батьківщина - Україна.

       15 листопада в школі-ліцеї відбувся виховний захід «Я, родина, Україна», який підготували учні 7-А класу (класний керівник Баліцька О.М.).
       Святково прибрана сцена, на стінах плакати – родовідні дерева та вишиті рушники. На свято запрошені батьки учнів класу та шкільні колективи. Розпочалося свято зі слайд-шоу «Родина, родина…» та вручення короваю гостям заходу. Учні виконували пісні, декламували вірші, ставили сценку «Старий батько і син». Особливо хвилюючи звучала молитва за маму та вірш про тата-героя учасника АТО. На завершення свята учні виконали пісню «Ми українці».

       Такі заходи прищеплюють любов до рідного краю, виховують патріотичні почуття приналежності до українського народу.26.11.2019 | Aдмін

Вернутись назад