Новини

Головна » Новини   

День працівників освіти

       02 жовтня 2020 року у нашому закладі минув День учнівського самоврядування, приурочений Дню працівників освіти.

 

 



       У цей день творчі та організаторські здібності, індивідуальність у підготовці цікавого матеріалу  проявили наші випускники - учні 11 класу. Робочий день розпочався зі святкової наради для вчителів закладу. Тимчасовий директор школи Бабій Назарій разом із учнями 11 класу розповіли, що очікує вчителів протягом дня.

       Увесь навчальний процес проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. І для того, щоб уроки проходили у звичному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Одинадцятикласники самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

       Ідея проведення цього дня - пропагування серед учнівської молоді основних засад шкільного самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

 



19.10.2020 | Aдмін

Вернутись назад