Новини

Головна » Новини   

Міжнародна акція "16 днів без насильства"

       25 листопада 2020 року у Стрижавській школі-ліцеї стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства». Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.

       Психологом закладу Кучерук Н.О. було проведено акцію «Наші долоньки проти насильства», у якій взяли участь учні 4-х класів, вони створили плакат з долоньок добрих справ.

      Соціальний педагог закладу Лялюк Д.С. разом із психологом Кучерук Н.О. провели інформаційну годину у 5-А класі «СНІД-загроза для людства». Учні із радістю долучилися до заняття з елементами тренінгу, спробували себе у ролі вчителів та мали можливість підтримати людей хворих на СНІД своїми малюнками.

      Для учнів 5-11 класів було розповсюджено збірку корисних порад «Сім’я без насильства». Усі школярі мали можливість також додати свою пораду до актуальної теми.

       Підсумком тижня стали тематичні бесіди у Googles class для 1-11 класів.

       Кожен із нас має сказати «Ні!» насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватись вільно кожному: і дитині, і дорослому.

 

 15.12.2020 | Aдмін

Вернутись назад