Новини

Головна » Новини   

Інноватика в практиці ліцею для освітян області

      Навчально-виховний заклад: «Загальноосвітня школа I-IIIступенів-ліцей смт Стрижавка» завжди радо зустрічає гостей. Ось і 24 грудня 2015 року в школі відбувся семінар обласного рівня. До нас завітала делегація педагогів області кадрового резерву, тобто майбутні директори шкіл, заступники директорів з навчально-виховної роботи. Очолила делегацію завідувач відділу управління освітою та координацією методичної роботи Вінницької академії неперервної освіти  Ковальчук Валентина Іванівна.

 

    Як годиться, дорогих гостей зустрічають хлібом-сіллю. Запашним короваєм та щирими словами  привітання зустріли учні та адміністрація   закладу своїх колег. 

 

 

     Знайомство гостей зі школою-ліцеєм розпочалося з екскурсії закладом, яку влаштувала директор школи  Комарчук Галина Михайлівна.  Учителі, які завітали в Стрижавку, відвідали сучасні шкільні кабінети, затишні класи, оновлену шкільну  бібліотеку. Найбільше вразив усіх присутніх сучасний вигляд вестибюлю закладу, ремонт якого відбувся влітку цього року.

     Найбільше гостей цікавило, як працює в закладі 1 клас за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України», який школа почала впроваджувати в цьому навчальному році. Мета  проекту  - впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді. Тому після екскурсії закладом гості відвідали урок в 1-А класі, який навчається саме за цим проектом. На уроці «Людина і світ» першокласники вразили гостей своїми знаннями, ерудицією, вмінням орієнтуватися в навколишньому світі.

    Найбільше захоплення в педагогів викликав зміст навчального матеріалу, що переважно відповідав рівню середньої школи, а не початкової ( згідно програми проекту). Усі учні швидко та лаконічно  висловлювали свої думки, обґрунтовували їх,  пригадували навчальний матеріал, вивчений ними лише за 4 місяці навчання. Обсяг опрацьованого матеріалу за урок просто шокував присутніх. Не менше захоплення викликала і вчителька Лівандовська Інна Романівна, яка фахово та майстерно впроваджує даний проект з першокласниками.

        Роботу семінару продовжила директор закладу  Комарчук Галина Михайлівна, яка презентувала роботу школи-ліцею, ознайомила присутніх з досягненнями закладу, інноваціями в роботі педагогічного колективу.

     На завершення роботи семінару колегам була запропонована інтелектуальна гра, яку провели керівники шкільного клубу «Інтелектуал» Македонська Галина Миколаївна та Благун Ольга Василівна. Педагоги змагалися у двох командах і були захоплені цікавою грою. І хоча це інтелектуальне змагання виграла одна із команд, та ніхто із гостей не залишився без подарунка. Всі колеги отримали ялинкові прикраси ручної роботи, які подарували їм  Дід Мороз та Снігуронька. Адже незабаром новорічні свята, і так хочеться, щоб Новий рік приніс  щастя, миру, Божого благословення  всім українцям.

 

     На завершення зустрічі учасники семінару обмінялися враженнями від побаченого в школі-ліцеї і висловили свої сподівання завітати в наш заклад ще раз.

 
14.01.2016 | Aдмін

Вернутись назад