Новини

Головна » Новини   

Інженерний тиждень у закладі

       «Інженерний тиждень» — це можливість для вчителів перетворити власні школи на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

         STEM-освіта є потужною складовою освітніх програм багатьох країн.

   В Україні стартував проєкт «Інженерний тиждень», який приурочений до дня народження Сергія Корольова (12 січня) та Всесвітнього дня дітей-винахідників (17 січня). КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» активно до нього долучилася. У перший день відбулися ознайомчі заходи для учнів  школи. Учителі провели квести і уроки, на яких занурилися у світ відкриттів та винаходів. Впродовж тижня учні нашого закладу виконували завдання, ставили цікаві досліди, випробовували себе у майстерності моделювати, а також створювали  багато цікавих виробів та моделей власними руками.

       Під час роботи учні використовували підручні матеріали: соломки та паперові стаканчики для напоїв, папір, скотч, харчову соду, засіб для миття посуду, кольоровий папір та інше. Участь в таких проектах дозволяє стимулювати розвиток мозку та креативності, що є важливим для всіх дітей, а також сприяє соціалізації одних та розвитку навичок емпатії інших учнів, навчає працювати разом та налагоджувати міжособистісні зв'язки.15.02.2021 | Aдмін

Вернутись назад