Новини

Головна » Новини   

Тиждень чаю "В затишній кав'ярні"

       Чай - найпопулярніший напій на Землі. Про користь вживання різноманітних сортів чаю написано не мало наукових праць. У багатьох країнах по всьому світу існують унікальні багатовікові чайні традиції. Саме «День чаю» є чудовою можливістю згадати про них і приєднатися до численних привітань на адресу всіх тих людей, які постійно працюють над тим, щоб у нас на столі був цей чудовий напій.

        Ми теж долучилися до святкування. Наш ліцей активно працює у напрямку сприяння здоров’ю, тому протягом усього тижня у бібліотеці функціонувала виставка під гаслом: «Зігріє тіло чай, а душу книга». Бібліотекар Лариса Фельчин показувала цікаві презентації про різні види чаю, розповідала про вирощування, виробництво чаю. Потім, традиційно, смакували чаєм і солодощами.

       Люди п'ють чай кожного дня: вранці, щоб підбадьоритись, а ввечері, щоб зігрітись. Учні закладу пили чай удень, щоб поповнити свій організм вітамінами і створити радісну дружню атмосферу. «У затишній кав’ярні» - така тематика нашого тижня чаю завершила дні шкільного чаювання у нашому закладі.

      Не дарма Талбахан Дуругуру зауважував: «Чай - це великий світ, що може поміститися у маленькій чашці!».15.02.2021 | Aдмін

Вернутись назад