Новини

Головна » Новини   

День безпечного Інтернету

       9 лютого 140 країн світу, у тому числі й Україна, відзначали День безпечного Інтернету, що проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету має на меті об'єднати зусилля держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

        Так, у закладі було проведено ряд заходів до Дня безпечного Інтернету, спрямованих на просвітницьку роботу серед учнівського середовища щодо безпечного використання мережі Інтернет.

       Для учнів 6-х класів було проведено урок-мандрівку «Подорож безпечним Інтернетом». Із учнями 4-х класів провели бесіду про безпечну роботу в Інтернеті. Із учнями 11 класу провели гру «Ми за безпечний Інтернет», яка нагадує морський бій. Усі учні отримали пам’ятки з порадами щодо безпечного Інтернету.

       Було надруковано також інформаційний бюлетень та буклет про права дітей у цифровому середовищі.

       Учням 2-7-х класів було запропоновано прийняти участь у конкурсі «Основи  кібербезпеки» на платформі «Всеосвіта», учням 8-11-х класів запропоновано передивитися відео про безпеку в інтернеті від Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Учителям та батькам було запропоновано пройти онлайн-навчання «Безпека дітей в Інтернеті» на платформі «Дія. Цифрова освіта».

       Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.16.02.2021 | Aдмін

Вернутись назад