Новини

Головна » Новини   

Відзначення 150 річниці від дня народження Лесі Українки

      25 лютого виповнилося  150 років від Дня народження Лесі Українки. Саме цього дня в нашому закладі було проведено заходи з нагоди ювілею геніальної дочки українського народу. Увесь ліцей активно долучився до святкування.

 

  Учні 5-11 класів об’єдналися у арт-челенджі «В мені – фарби України», де кожен учасник розмальовував частинку портрету поетеси, а фінальну роботу було представлено у фойє закладу. На уроках української літератури вчителі проводили вікторини та конкурси на кращого знавця життя та творчості Лесі Українки.

       У бібліотеці проведено літературні хвилинки, книжкова виставка «Чистий промінь Лесиного слова» та голосні читання «Леся Українка дітям».

       Поетеса, наділена потужними і стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком, вірно і повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант у боротьбі за їхнє щастя, за наближення і торжество на землі справедливості, добра, гуманістичних ідеалів. Літературна спадщина Лесі Українки – органічна і невіддільна складова частина української літератури й культури. Її твори перекладені багатьма мовами світу, а творчість увійшла у безсмертя. Але кожен повинен відкрити поезію Лесі Українки для себе сам, узяти те, чого потребує.02.03.2021 | Aдмін

Вернутись назад