Новини

Головна » Новини   

Свято науки та інтелекту ЗОШ-ліцей Стрижавка

 




 

 

 

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.Навчально-виховний заклад: «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей смт Стрижавка» саме той освітній осередок, в якому панує атмосфера інтелекту та науки.

 

 

      Адже в ліцеї  навчаються саме ті діти, які своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, розквітають відмінними оцінками в класних журналах, множаться дослідженнями та власними відкриттями майбутніх академіків і авіаконструкторів, лікарів і політиків, майбутніх будівничих нашої України.

 

 

Сучасним дітям цікаво не тільки здобувати знання на уроках, але й працювати самостійно, досліджуючи певну проблему, що їх хвилює, створювати навчальні проекти, реалізовувати себе в якості майбутніх дослідників, раціоналізаторів, науковців. І такі учні - цееліта нашого закладу, майбутня еліта нашої держави.

 

 

       Тому за ініціативи директора закладу Комарчук Галини Михайлівни 12 листопада в школі відбулася посвята учнів початкової школи в Мале наукове товариство «Еврика».  Всі учні 1-4 класів, святково одягнені, урочисті, вишикувалися у вестибюлі школи і з нетерпінням чекали, коли ж ім пов’яжуть галстуки і приймуть у шкільне наукове товариство. Кожен класний колектив обрав назву свого товариства, девіз та  презентував ту тему, над якою працюватиме цілий рік.

 

 

      Учні будуть проводити цікаві дослідження, що стосуватимуться історії, традицій, ремесел, природи рідного краю і в кінці навчального року, узагальнивши результати, презентуватимуть свої роботи.

 

 

     На святі були присутні учителі, батьки, учні старших класів. Майбутніх науковців щиро привітали директор закладу Комарчук Г.М. та керівник МНТ Дробаха В.Г.

 

 

     І ось нарешті настав той час, коли кращим ліцеїстам закладу випала честь пов’язати майбутнім науковцям галстуки і прийняти їх у велику наукову шкільну родину. Радості малечі не було меж, адже їх переповнювала гордість за те, що тепер вони не просто учні школи, а майбутня еліта нашого закладу.

 

 

    19 листопада відбулося справжнє свято інтелекту та науки для учнів середньої та старшої школи– відкриття навчального року у шкільній філії Малої академії наук та ШНТ «Ерудит». Двадцять двоє майбутніх науковців вийшли на сцену, щоб удостоїтись великої честі- носити горде звання манівця. Кожен із них обрав для себе ту галузь науки, в якій він прагне зробити справжнє відкриття, дослідити ту тему, яка його хвилює найбільше. Майбутні науковці працюватимуть у  філологічному, історико-географічному, фізико-математичному, хіміко-біологічному відділеннях МАН. Їхньою науковою роботою будуть керувати учителі-наставники закладу. Триватиме вона декілька місяців і завершиться захистом наукових робіт.

 

 

     Захід пройшов в урочистій атмосфері у присутності учнів 7-10 класів, учителів закладу. Майбутніх науковців прийшли привітати учні початкової школи – члени Малого наукового товариства «Еврика» і висловили своє захоплення рівнем інтелекту, наполегливості у здобутті знань своїх старших товаришів. Після вітального слова директора закладу Комарчук Г.М. манівцям вручили емблеми-символи МАН учителі школи.

 

 

    Хочеться побажати нашим інтелектуалам: здобувайте знання,  пірнайте в  його найтемніші глибини і злітайте до небачених висот! Чекаємо від вас справжніх наукових досліджень та відкриттів!



14.01.2016 | Aдмін

Вернутись назад