Новини

Головна » Новини   

Останній дзвінок 2021!

       У травні, коли розквітають яскраві квіти і лунає пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

 

        27 травня для випускників КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області» пролунав звук «останнього дзвоника». У цей день учителі та батьки прийшли на шкільний двір аби разом провести 20 випускників у доросле життя.

       Сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їхнім наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління рідного краю завітали Стрижавський селищний голова Михайло Демченко та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк.

       Також із вітальним словом до випускників звернулась директор нашого закладу Комарчук Г.М.

       Випускники запалювали танцем усіх навколо, лунали пісні та вірші присвячені батькам та вчителям як символ подяки за чудово проведені одинадцять років у стінах рідного ліцею.

       Справжнім сюрпризом для всіх присутніх на урочистій лінійці стала танцювальна композиція-ремікс у виконанні одинадцятикласників, яка зачарувала ритмами вальсу, рок-н-ролу та сучасного стилю.

       І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник в руках одинадцятикласника та першокласниці.

       Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

 

 

 03.06.2021 | Aдмін

Вернутись назад