Новини

Головна » Новини   

Випуск 9-х класів

       11 червня у КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» відбулися урочистості, присвячені випуску 9-х класів. Святкова лінійка розпочалося виступом голови Стрижавської селищної ради Михайла Демченка та директора закладу Галини Михайлівни Комарчук.

 Врученням свідоцтв про закінчення базової середньої освіти завершилася офіційна частина урочистостей, пролунали святкові фанфари, що ознаменували початок нового дорослого життя для учнів 9-х класів. Класні керівники побажали випускникам світлого і радісного майбутнього, вміння не боятися труднощів і невдач. Не забули згадати й про любов, бо саме вона є сутністю життя.

       Випускники пообіцяли не забувати своїх однокласників, учителів, рідну школу, яка залишиться для них промінчиком любові та добра, що вказує як йти, щоб не оступитися. Учні привітали квітами, піснею та теплими словами вдячності своїх батьків та вчителів. Після урочистостей школярі продивилися фото та відео за всі роки навчання у стінах нашої школи.

       Ось так легко, трохи емоційно, відлетіли у широкий, безмежний світ наші випускники. Юнаки і дівчата почали нове, невідоме для них доросле життя. Попереду нові випробування! Щасти вам!!!15.06.2021 | Aдмін

Вернутись назад