Новини

Головна » Новини   

Вітаємо випускників 2021 р.

       Випускний вечір – надзвичайно радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне свято. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними, рідними класами, коридорами, які зігрівали своєю атмосферою кожного учня, а також із дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

        25 червня у святково прикрашеній залі зібралися вчителі, батьки, учні щоб привітати й провести в доросле життя одинадцятикласників Комунального закладу «Ліцей №1смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області». У цьому навчальному році середню освіту отримали 20 учнів.

       Розділити радість свята із випускниками завітали Стрижавський селищний голова Михайло Демченко та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк.

       Із вітальним словом до випускників звернулася директор закладу Галина Комарчук та побажала їм віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети.

       Також багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників від класного керівника, перших вчителів та батьків.

       Хай щасливою для вас буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

Легкої дороги Вам! Віри в себе!30.06.2021 | Aдмін

Вернутись назад