Новини

Головна » Новини   

Свято-зустріч "Вересень скликає друзів"

       У Комунальному закладі «Ліцей №1 смт Стрижавка» цьогоріч першовересневий дзвінок сповістив школярів про завершення літніх канікул та початок нового 2021-2022 навчального року.

        День знань - це особливе урочисте і зворушливе свято, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень та самостійного життя.

       У цей день усі шляхи ведуть до школи, тому шкільне подвір’я заполонили радісні школярі, вчителі та батьки. Привітати усіх присутніх із Днем знань та початком нового навчального року на шкільну лінійку завітали: голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк, старости громади Валерій Коровій, Валерій Беспалько.

       Із вітальним словом до школярів звернулися почесні гості та директор закладу Комарчук Галина Михайлівна.

       Для когось цей навчальний рік є черговим, а для інших – останнім та першим, особливим він є для тих, хто вперше переступив поріг школи. У 2021-2022 навчальному році у ліцеї вперше сядуть за шкільні парти 80 першокласників. Тож, нехай нові знання засвоюються легко і приносять користь.08.09.2021 | Aдмін

Вернутись назад