Новини

Головна » Новини   

Виставка домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

        4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Відзначається у день пам’яті Святого Франциска Ассизького – засновника відомого чернечого ордену францисканців, релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на Землі.

 Трепетне ставлення до будь-якого прояву життя, до всіх істот, які живуть, здатність співчувати і відчувати їх більш гостріше своєю власною душею зробили його святим, шанованим у всьому світі.

       До дня захисту тварин у КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» відбулася онлайн- виставка домашніх тварин під загальною назвою «Мій домашній улюбленець» із метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за тих, кого приручили, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

       Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднувати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети і в захисті прав домашніх тварин. Сьогодні у багатьох країнах світу існують організації, які захищають і відновлюють флору і фауну нашого світу.12.10.2021 | Aдмін

Вернутись назад