Новини

Головна » Новини   

День козацтва

      14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. Таакож відзначаємо День українського козацтва та захисників України.

        У КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» гарною традицією є проведення дня козацтва, бо усі ми- часточки великої країни і наше завдання - відроджувати й примножувати славні традиції. Цей навчальний  рік теж не став виключенням.

        Учнями 7-Б класу (класний керівник Мельник К.В.) проведено виховний захід «Козацькі забави». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не лише фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки радіти свідомості підростаючого покоління. Учні нашої школи продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків.

       Не оминули й бібліотеку, де відбулася книжкова виставка: «У всі часи, у всі віки славу України приносять козаки». А ось у 6-В класі відбувся круглий стіл: «14 жовтня – особливий день в історії України».

       Це були яскраві сторінки із життя нашого закладу!18.10.2021 | Aдмін

Вернутись назад