Новини

Головна » Новини   

Тиждень безпеки дорожнього руху

       Із 01.11 по 05.11  у школі було проведено тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека в житті», метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму        Протягом тижня діти мали можливість якомога більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення, права та обов'язки пішоходів тощо. Змістовно пройшли позакласні виховні заходи, тренінги, рольові ігри, бесіди, відео – уроки, квести, години спілкування.

        У бібліотеці був огляд літератури «Безпека на дорозі – безпека життя», бесіди з учням «Більше правил знаємо – лихо оминаємо», перегляд та обговорення мультфільмів про безпеку на дорозі «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови».

       Усі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і стали основою для подальшої мотивації підлітків із вивчення правил безпечної поведінки на дорозі.

 09.11.2021 | Aдмін

Вернутись назад