Новини

Головна » Новини   

Тиждень толерантності

      Із 15 - 19 листопада у КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» відбулися заходи приурочені Тижню толерантності.

        У рамках відзначення тижня практичним психологом та соціальним педагогом ліцею була проведена просвітницька робота, спрямована на формування в учнів поваги до інших людей та їхніх думок.

       Із учнями 4-В класу створено спільний проєкт «Толерантний всесвіт побудуй» та обговорено принципи рівності. На завершення заняття кожен учень розмалював браслет дружби та подарував його своїм однокласникам.

       Для учнів 6-А проведено інформаційну годину «Толерантність у моєму серці», на якій школярі склали спільні правила толерантного спілкування.

       Із учнями 6-В спільно створили ланцюжок толерантності, на якому кожен висловив своє бачення толерантності та описав риси толерантної людини.

       У бібліотеці із 3-В, 5-Б та 6-Б класами проведено години доброго спілкування «Толерантність - запорука людяності». Бібліотекар звернула увагу на необхідність підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, берегти природу, допомагати іншим людям, вивчати та поважати традиції різних народів.

       В Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.22.11.2021 | Aдмін

Вернутись назад