Новини

Головна » Новини   

День Гідності та Свободи

       21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2014 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

 Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

       22 листопада у КЗ «Ліцей №1 смт Срижавка» було проведено такі заходи: урок -мудрості «Наш дух не зламати, свободу не вбити», усний журнал «Україна – країна нескорених», бесіди, круглий стіл, інформаційні години, а також тематична виставка літератури в бібліотеці «Герої Майдану – борці за свободу, що долю змінили цілого народу», відео-перегляд та обговорення «З чого починався Євромайдан».

       Долучилися й до фото-челенджу «Долоньки Гідності» під гаслом «Вільні творити майбутнє». Учні вирізали долоньки, на яких писали про те, що таке Гідність на їхню думку.

       Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.24.11.2021 | Aдмін

Вернутись назад