Новини

Головна » Новини   

Тиждень правової освіти

        Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться Тиждень правової освіти, який включає в себе комплекс різноманітних форм роботи.       Тому в КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка» проведення такого тижня було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їхні права, зазначені в державних документах, зокрема в Конституції України. Цей тиждень - позитивна пропаганда, спрямована на всіх громадян держави. А наша маленька «держава» (тобто ліцей) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.

       Тиждень права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У шкільній бібліотеці було оформлено огляд літератури «Азбука громадянина», проведено правовий діалог «Твої права – твоя фортеця».

       Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, поглибленні та розширенні знання про їх права.

       Робота з формування правових відносин продовжується і надалі. Вона сприяє розширенню знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та права, а також застосовувати їх у повсякденному житті.16.12.2021 | Aдмін

Вернутись назад