Новини

Головна » Новини   

Міжнародний день рідної мови

       21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

        До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка».

       У цей день в нашому закладі пройшли заходи під гаслом «Мово моя українська, мово моя материнська». Для всіх бажаючих читачів, бібліотекар Фельчин Л.В. провела інформаційні хвилинки: «Ти стара і вічно нова, велична рідна мова», огляд літератури «Рідна мова серця мого подих» та мовні ігри «Мовограй» для 1-2 класів.

       Учителі 1-4 класів провели цікаві та пізнавальні вікторини, ігри, конкурси, онлайн-подорож «Країною мови» тощо.

       У стінах нашої Альма-матер відбулися різноманітні заходи, у яких активну участь взяли учні, класні керівники та вчителі мовники: бесіди, вікторини, інтелектуальні філологічні марафони, круглі столи, години спілкування, мовні хвилинки, лекторії, уроки духовності, цікавий і змістовний квест серед учнів 6-х класів.

       Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.23.02.2022 | Aдмін

Вернутись назад