Новини

Головна » Новини   

Тісна співпраця освітян та лісівників області у Стрижавському ліцеї

        Уже стало доброю традицією в навчально-виховному закладі: «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей смт Стрижавка» на початку березня проводити в початковій школі свято зустрічі птахів. Ось і в цьому навчальному році в останній день зими 29 лютого в рамках відкриття тижня початкових класів відбулося свято «Пташок викликаємо з теплого краю».  До цього дня молодші школярі готувалися заздалегідь, адже їм необхідно було змайструвати шпаківні, намалювати малюнки, підготувати костюми.

     І ось довгоочікуване свято наступило. В цей день до школи завітали шановані гості: керівник прес-служби обласного управління лісового та мисливського господарства Вовк Станіслав Трохимович, лісничий Михайлівського лісництва Орлик Василь Григорович, методист Вінницького районного методичного центру закладів освіти Столяренко Василь Олександрович та вчителі географії і економіки Вінницького району.

    Учні початкової школи вишикувались на святкову лінійку. З вітальним словом до присутніх звернулася директор закладу Комарчук Галина Михайлівна, яка привітала дітей зі святом, подякувала їм за виготовлені шпаківні, за небайдуже ставлення до лісу, до птахів. У свою чергу учні 3-Б класу під керівництвом класного керівника Євтушенко Л.К. продемонстрували невеличку інсценізовану композицію «Птахи – наші друзі», в якій школярі мали змогу перевтілитися в птахів та розповісти про спосіб їхнього життя. Також до учнів звернулися зі словами вітання і гості свята: Вовк С.Т. та Орлик В.Г., які розповіли дітям про необхідність бережливого ставлення до природи, подякували за турботу про птахів, акцентували увагу на збереженні лісових насаджень.

       В цей день молодші школярі відвідали майстер-клас по ліпленню птахів із солоного тіста, який проводили вчителі початкових класів. Дитячому захопленню не було меж: кожен хотів швидше продемонструвати свій виріб, поділитися враженнями зі своїми однолітками.

      Та на цьому сюрпризи для дітвори не закінчилися. Учні третіх та четвертих класів, які виготовляли шпаківні, мали можливість разом із лісничими поїхати до лісу і розвішати шпаківні на деревах, щоб птахи, які повертаються із теплих країв, мали затишні домівки.

 14.03.2016 | Aдмін

Вернутись назад