Новини

Головна » Новини   

Тиждень трудового навчання.

З 14 по 18 березня в закладі проходив тиждень трудового навчання під назвою «ЯКОГО КОЛЬОРУ РЕМЕСЛА?»
 


Одним із видів діяльності з трудового навчання є проведення в школі  предметних тижнів. За традицією, тиждень трудового навчання щорічно проводиться в цікавій і доступній формі для учнів різних класів і вікових груп. Проведення такого заходу викликає в учнів велику цікавість  тому,  що знайомить їх  більш детально із сучасною технікою, виробництвом та технічними досягненнями в різних галузях: сільському господарстві, промисловості, збройних силах та ін.  Також  це дає можливість кожному бажаючому учневі випробувати себе  в різних етапах тижня, познайомитися більш детально зі спеціальною літературою, фото- і відео матеріалами, представити і презентувати свої вироби на виставках,  зробити будь-яку корисну справу та ін.
 Для координації дій створювався штаб по проведенню тижня трудового навчання, члени якого заздалегідь вели  роз’яснювальну роботу про умови конкурсів  та  змагань, порядок підведення підсумків і виявлення переможців. План проведення тижня детально розроблявся, обговорювався та затверджувався  директором школи і мав такий вигляд:

 
Наведений вище план предметного тижня з трудового навчання показує, що під час його проведення, в числі інших заходів, приділяється увага і усним журналам, конкурсам, турнірам, вікторинам, змаганням. Практично встановлено, що найбільший успіх  від їх проведення приходить тоді, коли учні самі беруть активну участь у їх підготовці і проведенні.
Відповідальний за проведення тижня керівник МК учитель трудового навчання Засік Вадим Володимирович


29.03.2016 | Aдмін

Вернутись назад