Новини

Головна » Новини

І знову наші туристи показали гарний результат.

З 19 по 20 березня команда «Rock» Навчально-виховного закладу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» прийняла участь у Чемпіонату зі  спортивного  орієнтування  серед  гуртківців  Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавста та екскурсій, що відбувались в с. Агрономічне, Вінницького району. Склад нашої команди наступний: Кравчик Олександра, Подзірей Дарина, Новіцька Анна, Моргун Владислав, Медведь Ярослава, Петрусьова Ірина, Дьоміна Дар'я, Вальчишена Аліна та наш тренер Вітюк Ігор Миколайович, який також приймав участь у змаганнях.

Змагання складалися з двох етапів: орієнтування  в  заданому  напрямку (лісовий спринт), та орієнтування  в  заданому  напрямку (довга дистанція). Всі спортсмени об’єднувались за віком та статтю у різні групи і змагались з рівними собі. Для кожної групи учасників, організаторами змагань,  було розроблено індивідуальні карти з заданим маршрутом. На ній зображувалась певна територія з нанесеними відповідними точками, контрольні пункти(КП), до яких потрібно дістатись та зробити позначку у своїй картці за допомогою спеціального степлера. Не допускалось пропускати КП чи робити позначки іншим степлером, оскільки вони всі мали унікальний відбиток. На короткій дистанції, змагання якої відбувались 19 березня, для молодшої групи довжина маршруту складала близько 500 метрів, для середньої біля 1000 метрів, а для старшої – 2500 метрів.  На довгій дистанції для молодшої групи довжина дистанції складала 1000 метрів, середньої- 2900 метрів а для старшої 5600 метрів.
Серед своїх вікових категорій на короткій дистанції Кравчик Олександра посіла 6 місце, Новіцька Анна - 5 місце, Дьоміна Дар’я - 4, Вальчишина Аліна - 6, Моргун Владислав - 27, Подзірей Дарина - 10, а Петрусьова Ірина та Медведь Ярослава були дискваліфіковані через допущені помилки. Незважаючи на дискваліфікацію останніх, які не принесли жодного балу до результату команди(у рейинг команди входить 8 кращих результатів учасників команди), ми все рівно вибороли 8 місце у короткій дистанції, а це, як Ви розумієте дуже гарний результат, зогляду на те, що команда вперше бере участь у подібних змаганнях.
На наступний день, 20 березня, участь з нашої команди взяло лише 3 чоловік: Медведь Ярослава, Новіцька Анна та Вальчишина Аліна. Наступна дистанція була довша і складніша за попередню і проводилась в сусідньому лісі. В результаті 5 місце у своїй категорії посіла Вальчишина Аліна, 13 місце-Медведь Ярослава та 7-Новіцька Анна. Саме через малу кількість учасників від нашої команди, за підсумком другого дня наша команда посіла 15 місце.
І в цілому, за підсумком двох днів змагань, ми посіли 15 місце. Кожен учасник з нашої команди отримав масу позитивних емоцій і задоволення від проведеного часу. Усі прониклись духом змагань і показали непогані результати як для першого разу.