Новини

Головна » Новини

Сабарівська весна 2016

Нарешті квітень. Наші туристи дочекались 15 квітня і вирушили до Сабарова на чергові змагання.
Команда туристів стрижавського ліцею «ROCK» прийняла участь у змаганнях зі спортивного туризму «Сабарівська весна».

Змагання проходили з 15 по 17 квітня. Вони складались з двох дистанцій: смуга перешкод та крос-похід. Смуга перешкод складалась з шести етапів: спортивний підйом, переправа із супроводом, спортивний спуск, спортивний підйом із самонаведенням, переправа по колоді через яр із самонаведенням перильної мотузки та дюльфер з командною страховкою. На проходження смуги перешкод командам надавали 45 хвилин. Наша дівчата вклались у час і посіли 6 місце.
Наступного дня нашу команду чекав чотирьохкілометровий  крос-похід. Дівчатам потрібно було знайти сім точок у лісі за допомогою карти. На кожній з точок дівчат чекав новий етап. Крос-похід складався з спортивного спуску по схилу,  руху по купинах, орієнтування, переправі через яр по колоді, швидкісний етап (паралелі) та траверс. Також учасникам видавали карту команди на якій був зафіксований час старту та фінішу на кожному етапі. Команда впоралась з завданням і посіла 10 місце. У підсумку команда «ROCK» посіла 8 загальнокомандне місце.
Дівчата діляться своїми емоціями, адже це були перші змагання з ночівлею на природі. Вогнище, чудові сусіди, пісні під гітару та природа – усе це створювало неповторну атмосферу.
Дівчата дякують усім за підтримку та чудово проведений час і з нетерпінням чекають наступних змагань.