Новини

Головна » Новини   

Вечір зустрічі з випускниками «Мелодія дитинства»

Традиційно в першу п’ятницю лютого школа гостинно відкриває двері випускникам різних поколінь і цей рік не був винятком. 3 лютого відбувся вечір «Мелодія дитинства», який підготували одинадцятикласники. У цей день до школи завітали випускники різних поколінь, які попрощалися 30, 25, 20, 15, 10, 5 та 1рік  тому.У теплій атмосфері, справді, родинного свята зібрались у залі колишні учні, а тепер військові, інженери, юристи, перукарі, бізнесмени – усі знавці своєї справи. Невід’ємною частиною вечора стали теплі спогади про шкільне життя гостей, які були запрошені на сцену. Ще ніби вчора вони списували на іспитах, користувалися шпаргалками, хлопці смикали за кіски дівчат, запускали літачки й запалювали під пісні гурту «Кіно», «Ласковый май», а сьогодні всі дорослі з величезним досвідом за спиною. Але у стінах рідної школи жарти знову згадуються й посмішка повертається на обличчя. Випускники ностальгують за першим коханням чи за першою вчителькою, яка «зігрівала руки після морозу», - таким милим спогадом поділився з усіма присутніми один з випускників. Кожен, хто брав до рук мікрофон, не пошкодував щирого слова подяки до своїх наставників. Часто звучали імена Барського К.В., Благун М.І., Ляшко Н.І., Вечерко Т.В., 
Григоренко В.М., Благун О.В., Македонської Г.М.
Уперше за багато років випускники з такою радістю ділилися своїми спогадами про шкільні роки, згадували із великою вдячністю своїх учителів. Приємно було бачити на святі тих педагогів, які пішли на свій заслужений відпочинок, проте  не забули про нашу школу: Діденка В.І., Чижик С.М., Петренка М.Д., Старкова Т.Л.
 
Була на зустрічі й та страшна хвилина – хвилина мовчання, коли на очах бриніли сльози. Згадували своїх учителів й однокласників, які ніколи не переступлять рідного порогу, бо їхні думки відлетіли у вічність.
Концертна програма підготовлена 11-м класом була дуже насиченою та зворушливою водночас. Ведучі постійно перемотували пластинку часу на магнітофоні, переносячи глядачів на 5 років у минуле. Виступ первачків, виконання пісень 20-ти річної давнини гуртом «Дивограй» і дівчачим        вокально-інструментальним ансамблем, чарівний танець чемпіонки України зі східних танців і виступ учительки музики Мисліцької А.В. – усе це звеселяло та чарувало гостей на проведеному вечорі. Родзинкою ж зустрічі став номер «Дискотека 90-х» у постановці учениці 11 класу Кравчик Олександри. Не один глядач під час номеру згадав знайомі з молодості танцювальні рухи.
Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову й знову, адже тут завжди вас радо зустрінуть і будуть підтримувати.
 
Посилання на альбом фотографій>>>


14.02.2017 | Aдмін

Вернутись назад