Новини

Головна » Новини   

Чергові туристичні змагання

Протягом 17-19 лютого на базі Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. відбулися 21-ші обласні змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, де сильні, вправні та витривалі юнаки та дівчата показали усі свої навички, як правильно реагувати в екстримальних ситуаціях, впевнено долали смуги перешкод. Організатори підготували різноманітні конкурси з туристичним нахилом, змагання на швидкість і вправність у туристській справі. Стрижавську школу-ліцей представляли дві команди: «Rock 1» та «Rock 2».Три дні змагальний темп загострювали бойовий дух і додавали наснаги. 18 лютого, відразу після спільного відкриття змагань, проведення інструктажу щодо порядку проходження дистанції, ретельної перевірки індивідуальних страхувальних систем кожного учасника, юні спортсмени-туристи приступили до подолання дистанції «Особисто-командна смуга перешкод»(окремий залік для кожного спортсмена).
Того ж дня учасники змагалися у конкурсно-спортивній програмі (знання рідного краю, топографічних знаків, туристичні навички складання наплічника, в’язання туристичних вузлів та визначення азимуту). За результатами проходження особистої дистанції у півфінал серед дівчат старшої вікової групи потрапили Петрусьова Ірина(14 місце) та Бойчук Олександра(18 позиція).
Гарний результат серед дівчат молодшої вікової групи показала Вальчишена Аліна, яка виборола ІІ місце.
Медведь Ярослава посіла почесне ІІІ місце у конкурсі в’язання вузлів. 
Відновивши сили, на туристів-спортсменів чекав ще один змагальний день, бо попереду в учасників була командна дистанція «смуги-перешкод». Згідно протоколів головної суддівської колегії команда «Rock 1» у складі учнів нашої школи Медведь Ярослави, Московкіна Олександра, Петрусьової Ірини, Ляшка Костянтина, Вальчишеної Аліни та Кожушаної Тетяни показали гарний результат у проходженні дистанції «смуги-перешкод» і увійшли у п’ятнадцятку кращих.
Також вони вибороли ІІ місце у конкурсі «Вікторина» та ІІІ місце-«Топографія». ІІІ місце у загальнокомандному заліку за результатами конкурсної програми посіли учасники «Rock 2».
Дякуємо усім учасникам змагань, які доклали багато зусиль і показали гарні результати: Березовська Олександра, Бойчук Олександра, Дяченко Анастасія, Іващенко Яна, Коваль Тетяна, Петрусьова Марина, Поліщук Анна, Прокопенко Олександр, Севастянов Олег, Петрусьова Марина, Кравчик Олександра (на суддівство).
 
 
 
Неможливо не подякувати тренеру Вітюку Ігорю Миколайовичу, який доклав багато зусиль для підготовки юних спортсменів, надав наснаги та віри у власні сили, підтримував та давав поради. Педоренко Анна Михайлівна також допомагала готувати учасників до виходу на дистанції та підтримувала під час їх подолання.
Нове покоління туристів переконане, що саме дисципліна, наполегливість та жага до перемоги лежать в основі формування здорової та спортивної нації. 
Спортивний захід проведено з метою розвитку та популяризації туризму як ефективного засобу у всебічному розвитку і вихованні молоді, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку серед учнівської молоді.
Кожушана Тетяна

Більше фото тут>>>15.03.2017 | Aдмін

Вернутись назад