Новини

Головна » Новини   

Свято "Казка в гості завітала"

      14 грудня 2017 року у закладі дня початкової школи підготували свято учні 2-А класу під керівництвом класного керівника Падюк С.В."Казка в гості завітала".

       Були присутні дирекція школи, вчителі, батьки, учні. Свято було цікаве, багате ігровими моментами, ілюстративним матеріалом. Учні інсценізували і відтворювали улюблених героїв казок. Виконували пісні, танцювали.

      Свято було спрямоване на те щоб підтримувати інтерес дітей до казки, закріплювати вміння розрізняти народну й авторську казки, викликати бажання творити добро, пробуджувати бажання читати казки самостійно, розвивати пам'ять, спостережливість; виховувати бережливе ставлення до будь - якої книжки.

      Насправді, ми звикли шукати «скарби», подорожувати за картою, мандрувати в минуле, а сьогодні до нас в гості завітали казки. Це казки, що ми вивчали на уроках, які нам читали вдома, казки авторські та народні.

      Казка супроводжує людину все життя. І скільки б нам не було років, ми з задоволенням слухаємо, розказуємо казки, віримо в них.

      Наша мандрівка добігла кінця, але ніколи не закінчується казка. Адже і дорослі і діти хочуть вірити в диво, в те, що добро має перемогти зло і все буде гаразд.

      Ми переконалися, що казки – це наші добрі друзі і порадники. Тож нехай вони залишаться такими на довгі роки. Вірте в казку, і вона завжди житиме поруч з нами.

Казка – це світ чарівний та незвичний,

Казка – це диво, сповнене краси.

Поринуть в казку, це ж бо так цікаво,

Це справді свято, радість для душі. 

 17.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад