Новини

Головна » Новини   

Свято "Інсценізація української народної пісні"

      14 грудня було проведено свято «Інсценізація української народної пісні». Участь у конкурсі взяли учні 5-х класів під керівництвом учителя мистецтва Машталяр А.В.Мета заходу – розширити знання про українську народну пісню, Виховувати почуття прекрасного; любов і пошану, розвиток творчих здібностей учнів.

Українська пісня… Хто не був зачарований нею? Вона живе з давніх часів, її знають по всій землі, вона лине над світом, розносячи славу про народ, який дав їй крила. Вона нас єднає і ріднить, надає снаги, кличе до нових звершень. От і запросили ми її в гості. І початок вдався на славу! Порадували нас своєю інсценізацією учасники, в репертуарі яких було багато яскравих пісень: «Зелене жито», «Ти ж мене підманула», «Несе Галя воду», «Ой, під вишнею», «Подорожі жук-жук», «Ой мій милий вареничків хоче». Продемонстровано мультфільм «Легенда про українську пісню».

Розіграно конкурс в якому взяли участь всі присутні в залі, потрібно було назвати пісні, які розпочинаються з «Ой …», учасники отримували заохочувальні призи.

Глядачі гучними оплесками вітали учасників. Після їх виступу всі присутні у залі переконались в тому, що наш народ має багату скарбницю пісень, якими можна пишатися як райськими квітами.

І під пісню "Давай родино, з нами пісню заспіваймо" пригостили усіх короваєм.

 17.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад