Новини

Головна » Новини   

Новорічні ранки 2017 р.

       Новорічні свята - чарівні. Напередодні Нового року ми знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Ось і в нашому закладі 26-28 грудня відбулися новорічні ранки.

       Для створення святкової новорічної атмосфери учні нашого закладу протягом останнього тижня грудня прикрашали класи, коридори школи сніжинками, гірляндами, малюнками на склі. Школярі з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом.

      26 грудня засвітилася різнокольоровими вогниками лісова красуня –ялинка. Новорічні свята в школі проходили в три етапи: для учнів початкової школи та для учнів 5-11 класів.

      Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій юним артистам та глядачам. Гарні пісні, танці, новорічні вірші, конкурси, сценки подарували присутнім святковий настрій, відчуття приходу Нового року.

      Учні школи отримали солодкі подарунки та призи від Діда Мороза та Снігуроньки за акторську майстерність та оригінальні костюми.

      Старшокласники просто відмінно виступили, проявили свої таланти, і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх акторів. Всі отримали масу задоволення. А найкращим новорічним подарунком для старшокласників була дискотека. Одним словом свято вдалося на славу.

      Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2018 року.04.01.2018 | Aдмін

Вернутись назад