Клуби


 Клуб «Пошук»

  Організація наукової роботи з вивчення рідного краю,розвиток краєзнавства. Збагачення, розвиток і удосконалення матеріальної бази шкільного музею.

 


 Клуб «Юний журналіст» 

 Розвиток творчих здібностей школярів, які мають нахил до журналістики. Участь у  випуску шкільної газети «Сходинки зростання».

План тематичних засідань клубу на 2019-2020 н.р.

 


 Спортивний клуб «Молодь за здоров’я» 

   Сприяння створенню відповідних умов та можливостей для здійснення різнобічних інтересів членів колективу в галузі фізичної культури та спорту.

План роботи клубу

Список членів клубу


 Клуб «Інтелектуал»

 Ігрова форма виховної роботи, що сприяє розвитку розумових здібностей та виникненню інтелектуальних відчуттів, пошукам істини та можливості розв’язання різного роду завдань.

"Інтелектуал"2019-2020 н.р.

"Інтелектуал" 2018-2019 н.р.

 "Інтелектуал" 2017 - 2018 н.р.

 


  Клуб «Кенгуру» 

   Заняття сприяють Інтелектуальному розвитку учнів, розвитку їх логічного мислення,пам’яті, уяви ,інтуїції. Розвиваються вміння аналізувати, класифікувати,узагальнювати.

 


Екологічний клуб «Зелена школа»

 Підвищення рівня екологічної свідомості школярів, покращення довкілля в селищі, заохочування до сортування побутових відходів школярами побутових відходів.

   


        Театральний клуб «Глобус»

 Розвиток творчих здібностей учнів, розкриття усіх граней талантів юних акторів. Постановка вистав найрізноманітнішої тематики.

   Я напишу тобі листа

  Не хочу вчитись, а хочу женитись

  Три сестри

 


   Шкільний європейський клуб «Око в Європу»

 Блог нашого клубу

  Заохочення до вивчення іноземних мов, вивчення культурних традицій різних країн. Підготовка життя і праці в Європі, знайомство з програмами обміну учнів.

 Завітайте на наш сайт клубу "Око в Європу"