Шкільні олімпіади

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2018-2019 н.р. 

Вітаємо переможців III  та IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2018-2019н.р.:  

Туренка Віталія, учня 9-А класу, який виборов  II місце у III етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики та II  місце у III етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (учителі – Благун А.М., Вітюк І.М.)

Вальчишена Олександра, учня 9-А класу, якийвиборов  III місце у III етапіВсеукраїнськоїолімпіади з математики ( учитель –   Благун О.В.)

Вальчишену Аліну, ученицю 8-Б класу, яка посіла I місце в III етапі та II місце в IV етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка( учитель Гуменюк К.С.)

Огневу Юлію, ученицю 7-А класу, яка виборола II місце в III етапі  Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика ( учитель Гуменюк К.С.)

ГорешневуКрістіну, ученицю 11-А класу, яка посіла II місце в III етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( учитель Гуменюк К.С.)

 

 Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2017-2018 н.р.: 

Туренка Віталія, учня 8-А класу, який виборов  I місце у III етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики та II  місце у III етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (учителі – Благун А.М., Македонська Г.М.)

Вальчишена Олександра, учня 8-А класу, який виборов  III місце у III етапі Всеукраїнської олімпіади з математики ( учитель –   Благун О.В.)

 

Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2016-2017 н.р.:

Вальчишена Олександра, учня 7-А класу, який виборов  I місце у III етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Кожушану Тетяну, ученицю 10 класу, яка зайняла III місце у III етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Вальчишену Аліну, ученицю 6-Б класу, яка посіла I місце в VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Огневу Юлію, ученицю 5-А класу, яка виборола I місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.


 

  

 


Результати предметних олімпіад та конкурсів
за 2014-2015 навчальний рік
 
Кожушана Тетяна Віталіївна -  учениця 8-Б класу
ІІ етап  -   І місце (українська мова та література),
                         ІІ місце (математика), 
                         ІІІ місце (англійська мова)     
        ІІІ етап -   ІІ місце (українська мова та література)

Довганюк  Вадим Юрійович    -  учень 11 класу
        ІІ етап -    ІІІ місце (історія)
         ІІІ етап -   ІІІ (історія)
        Обласний рівень - І (МАН)
Всеукраїнський рівень - ІІІ (МАН) 
 
Гертель Анна Ярославівна  -   учениця 7-А класу
ІІ етап -   І місце (українська мова та література)
 
Причепа Владислав Олегович  -  учень 5-А класу
Районний рівень  -  ІІІ місце (Міжнародний конкурс знавців української мови
                                            імені П.Яцика)
 
 
        Кисіль Катерина Олександрівна  -  учениця  10-А  класу
        ІІ етап  -   ІІІ місце (російська мова та література)
 
 
Старкова Кіра Вікторівна  -  учениця 10-А класу
        ІІ етап  -  ІІІ місце (українська  мова та література)
 
        Білошкурська Людмила Олександрівна  - учениця  9-А класу
        ІІ етап  -  І місце (російська мова та література)  
        ІІІ етап  - ІІ місце (російська мова та література)
        Районний рівень  -  ІІ місце (Всеукраїнський мовно-літературний конкурс
                                           імені Т.Шевченка)
 
        Глухенька Дарія Сергіївна  -  учениця 11 класу
        ІІ етап  -  ІІ місце (українська мова та література), 
                        ІІ місце (російська мова та література)
 
Довгалюк Олександра Миколаївна -  учениця 9-Б класу
       ІІ етап  -  ІІ місце (українська мова та література), 
                       ІІІ місце  (географія), 
                       І місце (історія)
       ІІІ етап  - учасник
       Шкільний рівень -  ІІІ місце (МАН)
       Обласний рівень - ІІІ місце (МАН)
 
 
Гандрибіда Владислав Олександрович -  учень 11 класу
ІІ етап  -  ІІ місце (хімія), 
                        ІІІ місце (інформаційні технології), 
                        ІІІ місце (географія)
 
Комар Крістіна Романівна   -  учениця 8-Б  класу 
ІІ етап  -  ІІІ місце (біологія)
 
 
Медведь Ярослава Олегівна  -  учениця 7-Б  класу
        ІІ етап  -  ІІІ  місце (математика)