Творчі конкурси вчителів

2017-2018 н.р. 

 

 

Шаганенко Альона Василівна

I місце в районному конкурсі,

I місце вобласному етапі конкурсу "Вчитель року - 2018" в номінації «Українська мова та література».

 

Благун Андрій Михайлович

I місце в районному етапі  конкурсу "Вчитель року - 2018" в номінації «Фізика».

 

 

 

 2016-2017 н.р.

 

 

  Падюк Світлана Валеріївна

 III місце в районному етапі конкурсу "Вчитель року - 2017" в номінації «Початкова освіта»

 

Грустілін Олександр Олегович

I місце в районному конкурсі, лауреат обласного етапу конкурсу "Вчитель року - 2017" в номінації «Біологія».

2015-2016 н.р. 

 

Притула Валентина Дмитрівна

І місце в районному конкурсі "Класний керівник року - 2016"

ІІ місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2014" в номінації "Світова література"

учасник районного конкурсу "Учитель року - 2013" в номінації "Класний керівник"

Бондаренко Оксана Миколаївна

ІІІ місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2016" в номінації "Англійська мова"

 
2004-2015 н.р.  

 

 

 

 Благун Ольга Василівна

 І місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2004" в номінації "Математика"

 ІІІ місце в обласному турі  конкурсу "Учитель року - 2004"
у номінації "Математика

Скиба Вікторія Вікторівна 

 переможець  районного конкурсу педагогічної майстерності

 

«Класний керівник – 2009» в номінації «Творчий підхід до роботи з учнями»

  учасник обласного конкурсу «Молода людина року»

 

Київська Тетяна Петрівна

 

І місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2011"  в номінації "Світова література"

 

ІІ місце в обласному турі  конкурсу "Учитель року - 2011" у номінації "Світова література"

 

Мазай Людмила Михайлівна

 

ІІ місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2012" в номінації "Історія"

Македонська Галина Миколаївна

 

І місце в районному  конкурсі "Вчитель року - 2012" в номінації "Етика"

 ІІ місце в обласному  конкурсі "Вчитель року - 2012" в номінації "Етика"

Степанець Лариса Валентинівна

 

І місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2013"в номінації "Основи здоров'я"

Ортинська Світлана Борисівна

 

ІІ місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2013"

в номінації "Інформатика"

 Слободянюк Олена Сергіївна

 

І місце в районному конкурсі  "Вчитель року - 2014" в номінації "Географія"

 

ІІ місце в обласному конкурсі "Вчитель року - 2014"  в номінації "Географія"

 

Сташко Ольга Олександрівна

  

І місце в районному конкурсі  "Вчитель року - 2014" в номінації "Початкові класи"

 учасник обласного конкурсу "Вчитель року - 2014" у номінації "Початкові класи"

Засік Вадим Володимирович

 

ІІ місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2014"  в номінації "Трудове навчання"

 

 

 Мельник Олена Анатоліївна

 

ІІ місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2015" в номінації "Хімія"


  

 

  Сенкевич Тетяна Петрівна

 

учасник районного конкурсу "Учитель року - 2015" у номінації "Образотворче навчання"

 

 

 

Григоренко Валентина Миколаївна

І місце в районному конкурсі  "Вчитель року - 2015"

в номінації "Правознавство"

учасник обласного конкурсу "Вчитель року - 2015" в номінації "Правознавство"


 

    

Шаганенко Альона Василівна

ІІ місце в районному конкурсі "Вчитель року - 2015" в номінації "Українська мова та література"